06.10.18 / Odkrywanie świata fotografii – warsztaty

Dyrektor Muzeum Wsi Opolskiej w Opolu zaprasza na warsztaty fotograficzne

ODKRYWANIE ŚWIATA FOTOGRAFII

w dniu 6 października 2018 r.

Warsztaty odbędą się w Muzeum Wsi Opolskiej w Opolu na ul. Wrocławskiej  174

w godz. 10.00-14.00

Warsztaty „Odkrywanie świata fotografii” będą kontynuacją wątków poruszanych na wystawie „Odkrywanie świata Fryderyka Kremsera”. Tematem bezpłatnych warsztatów – pleneru fotograficznego – będzie samodzielne wykonanie zdjęć zainspirowanych twórczością Fryderyka Kremsera, na terenie Muzeum Wsi Opolskiej w Bierkowicach. W części teoretycznej zostaną omówione podstawowe zagadnienia z kompozycji i budowy obrazu fotograficznego oraz ocena wykonanych fotografii.

Uczestnicy korzystają z własnych aparatów fotograficzny.

Warsztaty poprowadzi Michał Grocholski, Fundacja 2.8.

Michał Grocholski – ur. w 1985 r. w Opolu. Absolwent Instytutu Twórczej Fotografii w Opawie (Czechy), absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Członek Związku Polskich Artystów Fotografików. Pracował jako fotoreporter Gazety Wyborczej. Autor wielu wystaw indywidualnych i  zbiorowych. Laureat najważniejszych konkursów prasowych w Polsce. Prezes Fundacji 2.8. Organizator Opolskiego Festiwalu Fotograicznego OFF Opole. W fotografii najbardziej interesuje go człowiek w istotnych momentach w jego historii.

Więcej na:
www.michalgrocholski.com

ZAPISY:

Warsztaty odbędą się 06.10.2018

Początek o godzinie  10:00

w Muzeum Wsi Opolskiej w Opolu, ul. Wrocławska 174

Przewidywany czas warsztatów: 4 godz.

Na warsztaty można się zapisać wyłącznie drogą mailową, wysyłając mail na adres: magda.gorniak@muzeumwsiopolskiej.pl o tytule: Warsztaty „odkrywanie świata fotografii” 

warsztaty są bezpłatne

Ilość miejsc: 20 osób

Projekt dofinansowany jest ze środków  Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz z budżetu Województwa Opolskiego.

 

Share Post :

Podobne

error: Materiał chroniony prawem autorskim.